Bilgi Güvenliği

ISO 27001 Sertifikası Almaya Hak Kazandık

İşletmeler ve çalışanlar uzak çalışma ortamlarını kullanmayı artırdıkça güvenlik ve uyumluluk yatırımlarımızı genişletiyor ve Sistem ve Network altyapımız dahil bütünsel güvenlik programı kapsamında resmi ISO 27001 sertifikamızı aldığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

ISO 27001 Sertifikası Nedir?

Uluslararası Standardizasyon Teşkilatı (ISO) kümeleri küresel güvenlik ve emniyet standartları da dahil standartların tanıdığını bağımsız, uluslararası bir organizasyondur. Özellikle ISO 27001 sertifikası, bir kuruluşun bilgi güvenliği için endüstri standardı uygulamaları yürütmesini sağlar.

ISO 27001 sertifikası, On-net için bilgi güvenliğinde sıkı uluslararası standartları karşıladığını, ürünlerinin, hizmetlerinin ve iş operasyonlarının etkili bir bilgi güvenliği yönetim sistemiyle kullanıcıya ulaştırıldığını onaylar.

ISO 27001 Sertifikası On-net Müşterileri İçin Ne Anlama Geliyor?

Dünya çapında tanınan bu sertifika, On-net güvenlik ekibinin perde arkasında aylarca süren sıkı çalışma ve bağlılığının ardından gelir. Bu sertifikayı almak, müşterilerimize On-net sistemlerinin ve süreçlerinin güvenli ve emniyetli olduğunu göstermede önemli bir rol oynar.

ISO 27001 sertifikası, güvenlik ve gizlilik standartlarımızın müşterilerimizin beklentilerini karşılama ve aşmasını sağlama taahhüdümüzü göstermek için attığımız birçok adımın ilkidir.