Kariyer

Biz burada hedeflerimize doğru hızla yol alabilmek ve başarıyla tamamlayabilmek için odaklanır, yılmadan çalışır, birbirimizi her şart altında destekler ve zafer coşkusunu birlikte kutlarız. Kurulduğumuz günden beri aynı heyecanla çalışıyoruz.

Γ1999’dan beri istikrarlı şekilde faaliyetlerini sürdüren ve her geçen gün büyüyen kadrosuyla güçlenen BiggPlus Şirketler grubu olarak hem yurt içinde hem de uluslararası piyasalarda sadakat projeleri yazılımları ile ilklere imza atarken bir yanda e-ticaret alanında faaliyet gösteriyoruz. İlk günkü amatör ruhumuzu deneyimlerimizle birleştirerek sağlam adımlar atıyoruz.

ΓŞirket Kültürümüzü en güzel şekilde ifade eden değerlerimiz Liderlik, Müşteri Odaklılık, Yaratıcılık, Çalışkanlık, Takım Oyunculuğu ve Sonuç Odaklılık. Siz de bizimle çalışmak, bu deneyimli ve dinamik ekipte aktif görev almak ve bizimle birlikte büyümek isterseniz 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği Aydınlat Metnini okuyup, Açık Rıza Metnini onaylayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

*6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Şirketimiz’de çalışmak için yapılacak olan başvurular,
sadece hr@biggplus.com adresi üzerinden kabul edilmektedir.