Ürün ve Pazarlamayı Odağına Alan On-Net,
Marka ve Şirketlere Değer Katmak İçin Çalışıyor!

Hem promosyon ürünlerde hem perakende ürünlerde Türkiye’nin lider ürün tasarımcısı olan On-Net Worldwide, tüm dünyadan tedarik ettiği binlerce stoklu ürün çeşidini, iş dünyasına toptan olarak sunuyor ve bunu sadece
Türkiye’de değil, globalde de yapıyor.

Biggplus Holding’in ürün ve pazarlama odaklı şirketi olan On-Net, marka ve şirketlere değer katmak, onlara ek gelir kazandırmak, tasarruf ettirmek ve destek vermek için 1999 yılından beri çalışıyor. Dünyanın dört bir yanından ürün getirerek markalara özel, lisanslı ürünler yaptırabilen On-Net, tüm ürünlerin stoklarını; İstanbul, Dubai ve Hollanda’daki lojistik merkezlerinde tutuyor.

Bünyesindeki baskı, paketleme ve kargo birimleri, güçlü stokları, hızlı ve güvenilir sevkiyat süreci, 10.000 m²’lik lojistik deposu, yazılım firması ve ERP alt yapısı ile On-Net, A’dan Z’ye her detayı, şirketlerin yerine düşünüyor ve faaliyete geçiyor.


MERKEZ OFİS

LOJİSTİK MERKEZİ

On-Net, Şirketler İçin
Neler Yapabiliyor?

 • Zamandan ve maliyetten tasarruf sunan özel portallar açmak,
 • Firmalara özel Merchandising shop kurmak,
 • Kurumlara özel logo basımına uygun stoklu ürünler sağlamak,
 • Balmain, Koziol, Lotto gibi markalı ürünler tedarik etmek,
 • Biggdesign markasının sanatçı tasarımı ürünleri ile projelere özgünlük katmak,
 • Algı değeri yüksek lisanslı ürünler üretmek.
//www.on-net.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/adam.png

Online B2B
Satın Alma Platformu

On-Net Worldwide Products’ın “business to business” çözümü, Türkiye stoklarından ve dünyanın her yerinden kurumlar, bayiler ve ajanslar için toplu mal alımını en kolay hale getirmektedir. Kurumsal satın alma platformu Onnetb2b.com üzerinden stokları görmek, ürün grubunu toplu şekilde satın alarak stokları güncellemek ve anında yanıt vermek mümkün! Üstelik özel bayi fiyatları ve yüksek kâr marjıyla!

Kurumsal Satın Almalar İçin İdeal!

 • Bankaların taksit kampanyaları ile satın alabilir,
 • Havale ile yapılan ödemelerde ekstra indirim kazanabilir,
 • Promosyon ve indirim etkinliklerini önce siz öğrenebilirsiniz.

 

En Popüler Kategoriler

Markalı Ürünler

Çanta / Valiz

Şemsiyeler

Teknoloji

Mug / Termoslar

VIP Ürünler

Promosyon Portal

On-Net Worldwide Products tarafından geliştirilen ürünler ve kapalı devre internet sitesi aracılığıyla bayiler ve acenteler, markalarına ait özel promosyon ürünleri tek bir noktadan online olarak satın alabilmekteler. Firmalara özel stoksuz promosyon portal sayesinde hızlı ve efektif bir satın alma sürecine geçebilir, zamandan tasarruf edebilir, zengin ürün seçenekleriyle pazarlama faaliyetlerinin kontrolünü ele alabilir ve yönetebilirsiniz.

Hem zamandan, hem maliyetten tasarruf!

 • Kurumsal kimliği yansıtan site ve promosyon ürün tasarımı
 • İster 100 adet ister 1000 adet sipariş verme imkânı
 • Stok maliyeti olmayan, kaliteli promosyon ürünler
 • Markaların kurumsal kimliğini yansıtan site ve promosyon ürün tasarımı
 • Depolama, lojistik ve sevkiyatın tek merkezden takibi

ON-NET 100

Yepyeni Bir Yaklaşım…

Tüm ürünlerimiz firmanızın logo basımına uygundur ve logo basımı kendi iç bünyemizde, Lojistik Merkezimizde yer alan baskı atölyemizde çok hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Samandıra Lojistik Merkezimizde 10 kişiden oluşan özel bir ekip ve kargo firmasının uydu şubesi ile kargo sevkiyat hizmetleri sunulmaktadır.

Bünyesindeki baskı, paketleme ve kargo birimleri, güçlü stokları, 10.000 m2’lik lojistik deposu, yazılım firması ve ERP alt yapısı ile hızlı ve güvenilir sevkiyatlar yapabilir.

Tasarruf Sağlayın

On-net Worldwide Products tarafından geliştirilen ve bayi/acente örgütü olan firmalara sunulan promosyon-portal ile firmanızın logolu ürünlerini bayi örgütünüze kendi adınızı taşıyan bir web sitesi üzerinden sunabilir ve bayilerinizin bu ürünleri tek bir noktadan online olarak satın almalarını sağlayabilirsiniz. Ancak en önemlisi satın alma süreçlerinde tasarruf, pazarlama süreçlerinde ise bol seçenek ile kontrol sağlarsınız.

 • Firmanıza ve markanıza özel kapalı devre
 • Kurumsal kimliğinizle uyumlu
 • Online veya kredi tanımlama seçeneği ile ödeme
 • Stok maliyeti olmadan ürün seçimi
 • 1 adet veya 1.000 adet sipariş edilebilir
 • 1 adetten itibaren 24 saatte kargo, 100 adetten itibaren özel logo baskılı

Brand Shop

Marka ismini taşıyan, özel olarak tasarlanmış bir internet sitesi üzerinden şirketlerin logolu ürünlerinin, son kullanıcı ile buluşmasına zemin hazırlayan On-Net, ürünlerin satışı ile şirket kârının artmasına ve önemli bir avantaj elde edilmesine destek oluyor.

Zengin ürün gamı içerisinden seçilen ürünlere, markaların logosunu yüksek kalitede basarak, firmalara özel bir “merchandising shop” açılmasını sağlayan On-Net, bu mağaza aracılığıyla hem marka bilinirliliğinin artmasına hem farkındalık yaratılmasına yardımcı oluyor.

Fonksiyonel Ürünler

» Üye numarası ve şifre ile girilen kapalı devre internet siteleri

» Hızlı teslimat, tek noktadan sevk

» 7/24 sipariş verme imkanı ve online ödeme seçeneği

//www.on-net.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/canta-1.png

Dünya Markaları, Binlerce Stoklu Ürün
Bir “TIK”la Elinizin Altında!

www.onnetb2b.com

 

Türkiye'nin Promosyon Portalı
3:25